- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61811-2rz 55x72x9
SKF Diepgroefkogellager 61811-2rz 55x72x9
Ons artikelnummer:
SKF03946
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
55x72x9
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03946 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577611604 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Breedte | 9 mm |
| Binnendiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 72 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61811-2RZ SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61811-2RZ SKF / 55x72x9 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 55x72x9 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |