- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61813-2rs1 65x85x10
SKF Diepgroefkogellager 61813-2rs1 65x85x10
Ons artikelnummer:
SKF01557
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x85x10
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01557 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121684 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,125 kg |
| Breedte | 10 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 85 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61813-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61813-2RS1 SKF / 65x85x10 / SKF |
| AGP Product model | 65x85x10 |
| AGP product variation | SKF |