- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61813 65x85x10
SKF Diepgroefkogellager 61813 65x85x10
Ons artikelnummer:
SKF01423
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x85x10
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01423 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577098283 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,129 kg |
| Breedte | 10 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 85 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61813 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61813 SKF / 65x85x10 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x85x10 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |