- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61815-2rs1 75x95x10
SKF Diepgroefkogellager 61815-2rs1 75x95x10
Ons artikelnummer:
SKF02097
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
75x95x10
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02097 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577100436 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,143 kg |
| Breedte | 10 mm |
| Binnendiameter | 75 mm |
| Buitendiameter | 95 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61815-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61815-2RS1 SKF / 75x95x10 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 75x95x10 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |