- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61817-2rz 85x110x13
SKF Diepgroefkogellager 61817-2rz 85x110x13
Ons artikelnummer:
SKF01607
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
85x110x13
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01607 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577100467 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,27 kg |
| Breedte | 13 mm |
| Binnendiameter | 85 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61817-2RZ SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61817-2RZ SKF / 85x110x13 / SKF |
| AGP Product model | 85x110x13 |
| AGP product variation | SKF |