- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61826/c3 130x165x18
SKF Diepgroefkogellager 61826/c3 130x165x18
Ons artikelnummer:
SKF00854
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x165x18
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00854 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571045719 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,766 kg |
| Breedte | 18 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 165 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61826/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61826/C3 SKF / 130x165x18 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 130x165x18 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |