- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61836 Ma 180x225x22
SKF Diepgroefkogellager 61836 Ma 180x225x22
Ons artikelnummer:
SKF01483
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x225x22
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01483 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576613029 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2014 kg |
| Breedte | 22 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 225 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61836 MA SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61836 MA SKF / 180x225x22 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 180x225x22 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |