- Home
- SKF Diepgroefkogellager 61960 Ma/c3 300x420x56
SKF Diepgroefkogellager 61960 Ma/c3 300x420x56
Ons artikelnummer:
SKF02163
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
300x420x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02163 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570849363 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 24,55 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 300 mm |
| Buitendiameter | 420 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 61960 MA/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 61960 MA/C3 SKF / 300x420x56 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 300x420x56 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |