- Home
- SKF Diepgroefkogellager 62/22 22x50x14
SKF Diepgroefkogellager 62/22 22x50x14
Ons artikelnummer:
SKF01669
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
22x50x14
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01669 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577095497 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,117 kg |
| Breedte | 14 mm |
| Binnendiameter | 22 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 62/22 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 62/22 SKF / 22x50x14 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 22x50x14 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |