- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6203 Tn9/c3 17x40x12
SKF Diepgroefkogellager 6203 Tn9/c3 17x40x12
Ons artikelnummer:
SKF01640
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
17x40x12
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01640 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570389548 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,061 kg |
| Breedte | 12 mm |
| Binnendiameter | 17 mm |
| Buitendiameter | 40 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6203 TN9/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6203 TN9/C3 SKF / 17x40x12 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 17x40x12 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |