- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6208/va201 40x80x18
SKF Diepgroefkogellager 6208/va201 40x80x18
Ons artikelnummer:
SKF01690
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
40x80x18
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01690 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577094711 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,353 kg |
| Breedte | 18 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6208/VA201 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6208/VA201 SKF / 40x80x18 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 40x80x18 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |