- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6210-znr 50x90x20
SKF Diepgroefkogellager 6210-znr 50x90x20
Ons artikelnummer:
SKF02407
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
50x90x20
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02407 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570850765 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,465 kg |
| Breedte | 20 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6210-ZNR SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6210-ZNR SKF / 50x90x20 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 50x90x20 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |