- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6211-rs1 55x100x21
SKF Diepgroefkogellager 6211-rs1 55x100x21
Ons artikelnummer:
SKF01939
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
55x100x21
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01939 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577738035 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,599 kg |
| Breedte | 21 mm |
| Binnendiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 100 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6211-RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6211-RS1 SKF / 55x100x21 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 55x100x21 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |