- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6218-2rs1 90x160x30
SKF Diepgroefkogellager 6218-2rs1 90x160x30
Ons artikelnummer:
SKF01569
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
90x160x30
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01569 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577297501 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2245 kg |
| Breedte | 30 mm |
| Binnendiameter | 90 mm |
| Buitendiameter | 160 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6218-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6218-2RS1 SKF / 90x160x30 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 90x160x30 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |