- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6219-2rs1/c3 95x170x32
SKF Diepgroefkogellager 6219-2rs1/c3 95x170x32
Ons artikelnummer:
SKF02070
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
95x170x32
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02070 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577066961 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2648 kg |
| Breedte | 32 mm |
| Binnendiameter | 95 mm |
| Buitendiameter | 170 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6219-2RS1/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6219-2RS1/C3 SKF / 95x170x32 / SKF |
| AGP Product model | 95x170x32 |
| AGP product variation | SKF |