- Home
- SKF Diepgroefkogellager 62202-2rs1/c3 15x35x14
SKF Diepgroefkogellager 62202-2rs1/c3 15x35x14
Ons artikelnummer:
SKF02564
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
15x35x14
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02564 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577093806 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,057 kg |
| Breedte | 14 mm |
| Binnendiameter | 15 mm |
| Buitendiameter | 35 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 62202-2RS1/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 62202-2RS1/C3 SKF / 15x35x14 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 15x35x14 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |