- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6221-2z 105x190x36
SKF Diepgroefkogellager 6221-2z 105x190x36
Ons artikelnummer:
SKF01545
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
105x190x36
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01545 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576623493 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3795 kg |
| Breedte | 36 mm |
| Binnendiameter | 105 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6221-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6221-2Z SKF / 105x190x36 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 105x190x36 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |