- Home
- SKF Diepgroefkogellager 623-2z/c3 3x10x4
SKF Diepgroefkogellager 623-2z/c3 3x10x4
Ons artikelnummer:
SKF04006
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
3x10x4
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF04006 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577293039 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,002 kg |
| Breedte | 4 mm |
| Binnendiameter | 3 mm |
| Buitendiameter | 10 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 623-2Z/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 623-2Z/C3 SKF / 3x10x4 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 3x10x4 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |