- Home
- SKF Diepgroefkogellager 62305-2rs1 25x62x24
SKF Diepgroefkogellager 62305-2rs1 25x62x24
Ons artikelnummer:
SKF00975
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x62x24
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00975 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577080585 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,315 kg |
| Breedte | 24 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 62305-2RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 62305-2RS1 SKF / 25x62x24 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x62x24 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |