- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6238 M/c3 190x340x55
SKF Diepgroefkogellager 6238 M/c3 190x340x55
Ons artikelnummer:
SKF02161
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
190x340x55
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02161 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577099839 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 21839 kg |
| Breedte | 55 mm |
| Binnendiameter | 190 mm |
| Buitendiameter | 340 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6238 M/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6238 M/C3 SKF / 190x340x55 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 190x340x55 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |