- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6244 M 220x400x65
SKF Diepgroefkogellager 6244 M 220x400x65
Ons artikelnummer:
SKF00981
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
220x400x65
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00981 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570851083 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 36871 kg |
| Breedte | 65 mm |
| Binnendiameter | 220 mm |
| Buitendiameter | 400 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6244 M SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6244 M SKF / 220x400x65 / SKF |
| AGP Product model | 220x400x65 |
| AGP product variation | SKF |