- Home
- SKF Diepgroefkogellager 629-2rsl 9x26x8
SKF Diepgroefkogellager 629-2rsl 9x26x8
Ons artikelnummer:
SKF04077
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
9x26x8
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF04077 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571840130 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,019 kg |
| Breedte | 8 mm |
| Binnendiameter | 9 mm |
| Buitendiameter | 26 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 629-2RSL SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 629-2RSL SKF / 9x26x8 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 9x26x8 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |