- Home
- SKF Diepgroefkogellager 63/22/c3 22x56x16
SKF Diepgroefkogellager 63/22/c3 22x56x16
Ons artikelnummer:
SKF01626
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
22x56x16
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01626 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571152882 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Breedte | 16 mm |
| Binnendiameter | 22 mm |
| Buitendiameter | 56 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 63/22/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 63/22/C3 SKF / 22x56x16 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 22x56x16 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |