- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6305-rs1 25x62x17
SKF Diepgroefkogellager 6305-rs1 25x62x17
Ons artikelnummer:
SKF01476
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x62x17
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01476 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571070117 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Breedte | 17 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6305-RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6305-RS1 SKF / 25x62x17 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x62x17 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |