- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6306-2znr 30x72x19
SKF Diepgroefkogellager 6306-2znr 30x72x19
Ons artikelnummer:
SKF02878
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
30x72x19
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02878 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570034356 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,375 kg |
| Breedte | 19 mm |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 72 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6306-2ZNR SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6306-2ZNR SKF / 30x72x19 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 30x72x19 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |