- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6307-rs1 35x80x21
SKF Diepgroefkogellager 6307-rs1 35x80x21
Ons artikelnummer:
SKF01276
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x80x21
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01276 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577738752 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,461 kg |
| Breedte | 21 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6307-RS1 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6307-RS1 SKF / 35x80x21 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 35x80x21 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |