- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6313-znr 65x140x33
SKF Diepgroefkogellager 6313-znr 65x140x33
Ons artikelnummer:
SKF05408
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x140x33
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF05408 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577314314 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2167 kg |
| Breedte | 33 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 140 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6313-ZNR SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6313-ZNR SKF / 65x140x33 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x140x33 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |