- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6317/c4 85x180x41
SKF Diepgroefkogellager 6317/c4 85x180x41
Ons artikelnummer:
SKF02088
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
85x180x41
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02088 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577297945 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4,16 kg |
| Breedte | 41 mm |
| Binnendiameter | 85 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6317/C4 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6317/C4 SKF / 85x180x41 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 85x180x41 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |