- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6334 M/c3 170x360x72
SKF Diepgroefkogellager 6334 M/c3 170x360x72
Ons artikelnummer:
SKF02516
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
170x360x72
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02516 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577314284 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 35787 kg |
| Breedte | 72 mm |
| Binnendiameter | 170 mm |
| Buitendiameter | 360 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6334 M/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6334 M/C3 SKF / 170x360x72 / SKF |
| AGP Product model | 170x360x72 |
| AGP product variation | SKF |