- Home
- SKF Diepgroefkogellager 635-2z 5x19x6
SKF Diepgroefkogellager 635-2z 5x19x6
Ons artikelnummer:
SKF01093
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
5x19x6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01093 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577100924 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,009 kg |
| Breedte | 6 mm |
| Binnendiameter | 5 mm |
| Buitendiameter | 19 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 635-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 635-2Z SKF / 5x19x6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 5x19x6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |