- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6405/c3 25x80x21
SKF Diepgroefkogellager 6405/c3 25x80x21
Ons artikelnummer:
SKF02075
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x80x21
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02075 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576608872 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,53 kg |
| Breedte | 21 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6405/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6405/C3 SKF / 25x80x21 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x80x21 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |