- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6407/c3 35x100x25
SKF Diepgroefkogellager 6407/c3 35x100x25
Ons artikelnummer:
SKF01100
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x100x25
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01100 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576621123 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,956 kg |
| Breedte | 25 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 100 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6407/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6407/C3 SKF / 35x100x25 / SKF |
| AGP Product model | 35x100x25 |
| AGP product variation | SKF |