- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6413/c3 65x160x37
SKF Diepgroefkogellager 6413/c3 65x160x37
Ons artikelnummer:
SKF02151
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x160x37
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02151 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316576621239 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3,35 kg |
| Breedte | 37 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 160 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6413/C3 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6413/C3 SKF / 65x160x37 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x160x37 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |