- Home
- SKF Diepgroefkogellager 6418 90x225x54
SKF Diepgroefkogellager 6418 90x225x54
Ons artikelnummer:
SKF01599
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
90x225x54
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01599 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576621291 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 9521 kg |
| Breedte | 54 mm |
| Binnendiameter | 90 mm |
| Buitendiameter | 225 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager 6418 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager 6418 SKF / 90x225x54 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 90x225x54 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |