- Home
- SKF Diepgroefkogellager Rms13 41,275x101,6x23,813
SKF Diepgroefkogellager Rms13 41,275x101,6x23,813
Ons artikelnummer:
SKF05639
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
41,275x101,6x23,813
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF05639 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577017994 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,884 kg |
| Breedte | 23813 mm |
| Binnendiameter | 41275 mm |
| Buitendiameter | 101,6 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager RMS13 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager RMS13 SKF / 41.275x101.6x23.813 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 41.275x101.6x23.813 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |