- Home
- SKF Diepgroefkogellager W608-2z Rvs Uitvoering 8x22x7
SKF Diepgroefkogellager W608-2z Rvs Uitvoering 8x22x7
Ons artikelnummer:
SKF01967
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
8x22x7
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01967 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570977417 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | C |
| Gewicht | 0,012 kg |
| Breedte | 7 mm |
| Binnendiameter | 8 mm |
| Buitendiameter | 22 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager W608-2Z RVS |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager W608-2Z RVS / UITVOERING SKF / 8x22x7 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 8x22x7 |
| AGP product long description | UITVOERING SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |