- Home
- SKF Diepgroefkogellager W618/6 6x13x3,5
SKF Diepgroefkogellager W618/6 6x13x3,5
Ons artikelnummer:
SKF02500
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
6x13x3,5
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02500 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570369472 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,003 kg |
| Breedte | 3,5 mm |
| Binnendiameter | 6 mm |
| Buitendiameter | 13 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager W618/6 SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager W618/6 SKF / 6x13x3.5 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 6x13x3.5 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |