- Home
- SKF Diepgroefkogellager W61901-2z 12x24x6
SKF Diepgroefkogellager W61901-2z 12x24x6
Ons artikelnummer:
SKF02873
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
12x24x6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02873 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570534580 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,012 kg |
| Breedte | 6 mm |
| Binnendiameter | 12 mm |
| Buitendiameter | 24 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager W61901-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager W61901-2Z SKF / 12x24x6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 12x24x6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |