- Home
- SKF Diepgroefkogellager W61902-2z 15x28x7
SKF Diepgroefkogellager W61902-2z 15x28x7
Ons artikelnummer:
SKF04674
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
15x28x7
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF04674 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570764284 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,015 kg |
| Breedte | 7 mm |
| Binnendiameter | 15 mm |
| Buitendiameter | 28 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager W61902-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager W61902-2Z SKF / 15x28x7 / SKF |
| AGP Product model | 15x28x7 |
| AGP product variation | SKF |