- Home
- SKF Diepgroefkogellager W635-2z 5x19x6
SKF Diepgroefkogellager W635-2z 5x19x6
Ons artikelnummer:
SKF02651
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
5x19x6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02651 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570196580 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,009 kg |
| Breedte | 6 mm |
| Binnendiameter | 5 mm |
| Buitendiameter | 19 mm |
| AGP product description | Diepgroefkogellager W635-2Z SKF |
| AGP product erp description | Diepgroefkogellager W635-2Z SKF / 5x19x6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 5x19x6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |