- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 7007 Cdga/p4a 35x62x14
SKF Hoekcontactkogellager 7007 Cdga/p4a 35x62x14
Ons artikelnummer:
SKF02189
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x62x14
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02189 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570165050 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Breedte | 14 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 7007 CDGA/P4A SKF |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 7007 CDGA/P4A SKF / 35x62x14 / SKF |
| AGP Product model | 35x62x14 |
| AGP product variation | SKF |