- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 7036 Cdga/p4a 180x280x46
SKF Hoekcontactkogellager 7036 Cdga/p4a 180x280x46
Ons artikelnummer:
SKF03362
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x280x46
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03362 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570422139 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8,97 kg |
| Breedte | 46 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 280 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 7036 CDGA/P4A SKF |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 7036 CDGA/P4A SKF / 180x280x46 / SKF |
| AGP Product model | 180x280x46 |
| AGP product variation | SKF |