- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71905 Acdga/p4 A 25x42x9
SKF Hoekcontactkogellager 71905 Acdga/p4 A 25x42x9
Ons artikelnummer:
SKF02397
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x42x9
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02397 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570632118 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,043 kg |
| Breedte | 9 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 42 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71905 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71905 ACDGA/P4A / SKF / 25x42x9 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x42x9 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |