- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71907 Acdga/p4 A 35x55x10
SKF Hoekcontactkogellager 71907 Acdga/p4 A 35x55x10
Ons artikelnummer:
SKF02646
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x55x10
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02646 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570063332 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,09 kg |
| Breedte | 10 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 55 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71907 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71907 ACDGA/P4A / SKF / 35x55x10 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 35x55x10 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |