- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71924 Acdga/p4 A 120x165x22
SKF Hoekcontactkogellager 71924 Acdga/p4 A 120x165x22
Ons artikelnummer:
SKF02576
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x165x22
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02576 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571006390 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Breedte | 22 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 165 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71924 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71924 ACDGA/P4A / SKF / 120x165x22 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 120x165x22 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF| Single Box |