- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71926 Acdga/p4 A 130x180x24
SKF Hoekcontactkogellager 71926 Acdga/p4 A 130x180x24
Ons artikelnummer:
SKF02673
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x180x24
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02673 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571036694 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1,53 kg |
| Breedte | 24 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71926 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71926 ACDGA/P4A / SKF / 130x180x24 / SKF |
| AGP Product model | 130x180x24 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF |