- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71928 Acdga/p4 A 140x190x24
SKF Hoekcontactkogellager 71928 Acdga/p4 A 140x190x24
Ons artikelnummer:
SKF02612
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
140x190x24
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02612 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571081649 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1,63 kg |
| Breedte | 24 mm |
| Binnendiameter | 140 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71928 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71928 ACDGA/P4A / SKF / 140x190x24 / SKF |
| AGP Product model | 140x190x24 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF |