- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 71930 Acdga/p4 A 150x210x28
SKF Hoekcontactkogellager 71930 Acdga/p4 A 150x210x28
Ons artikelnummer:
SKF01996
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
150x210x28
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01996 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570267891 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Breedte | 28 mm |
| Binnendiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 210 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 71930 ACDGA/P4A |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 71930 ACDGA/P4A / SKF / 150x210x28 / SKF |
| AGP Product model | 150x210x28 |
| AGP product long description | SKF |
| AGP product variation | SKF |