- Home
- SKF Hoekcontactkogellager 7212 Acdga/p4a 60x110x22
SKF Hoekcontactkogellager 7212 Acdga/p4a 60x110x22
Ons artikelnummer:
SKF03379
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
60x110x22
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03379 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571079554 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,785 kg |
| Breedte | 22 mm |
| Binnendiameter | 60 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| AGP product description | Hoekcontactkogellager 7212 ACDGA/P4A SKF |
| AGP product erp description | Hoekcontactkogellager 7212 ACDGA/P4A SKF / 60x110x22 / SKF |
| AGP Product model | 60x110x22 |
| AGP product variation | SKF |