- Home
- SKF Kegellager 30244 J2 220x400x74,13
SKF Kegellager 30244 J2 220x400x74,13
Ons artikelnummer:
SKF00622
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
220x400x74,13
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00622 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570454093 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 39,94 kg |
| Breedte | 74,13 mm |
| Binnendiameter | 220 mm |
| Buitendiameter | 400 mm |
| AGP product description | kegellager 30244 J2 SKF |
| AGP product erp description | kegellager 30244 J2 SKF / 220x400x74,13 / SKF |
| AGP Product model | 220x400x74,13 |
| AGP product variation | SKF |